O Nas

Czym różnią się Nasze lekcje od innych?

Przede wszystkim tym, że prowadzone są w trybie indywidualnym bądź w kameralnych grupach (od 5 do 8 osób) – pozwalajacym skupić się bezpośrednio na Uczniu. Na bieżąco pomagamy tworzyć kompozycje, poprawiamy błędy a także radzimy w jaki ciekawy sposób uatrakcyjnić pracę. 

 

NASZA KADRA:

 

ja copy

 

ALEKSANDRA OGÓRKIEWICZ – rysunek, malarstwo, grafika komputerowa i warsztatowa

 

grafik / ilustrator / właściciel w pracowni Redhood Studio
nauczyciel / właściciel w Redhood Artstudio s.c.

 

Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie na kierunku projektowania graficznego, uzyskując tytuł magistra szatuki. Dwukrotnie zdobyła stypendium artystyczne Miasta i Gminy Piaseczno. Od 2010 roku członkini Związku Polskich Artystów Plastyków. Na koncie ponad 50 zbiorowych wystaw krajowych i zagranicznych (m.in: Chiny, Portugalia, Meksyk, Hiszpania, Włochy, Serbia, Niemcy), a także kilka wystaw indywidualnych (m.in: Frederikshavn Kunstmuseum, Dania; Exlibris Gallery in Cracow, Polska; Warszawska Galeria Ekslibrisu; "Ilustracje książkowe i ekslibrisy" Starostwo Powiatowe Piaseczno).  Zawodowo pracuje także jako grafik freelancer, jej pasją jest ilustracja cyfrowa, dziecięca i fantasy. Od kilku lat pracuje z dziećmi i dorosłymi prowadząc zajęcia indywidualne z rysunku, malarstwa i grafiki komputerowej. Pod jej kierunkiem dzieci nie tylko uczą się poprawnego rysunku, ale także nabywają pewności siebie, rozwijają wyobraźnię i budują swoją tożsamość artystyczną. Ponieważ jest osobą dosyć młodą, nawiązuję z uczniami lepszy kontakt. Co owocuje bardzo szybko znaczącymi postępami. "Zapraszam osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Dostosuję program do Twoich potrzeb i umiejętności."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ania copy copy

 

ANNA JASZCZAK  rysunek architektoniczny, rysunek, malarstwo 

 

architekt / właściciel w pracowni Your Home Design
architekt w firmie Your Home Development Sp. z o.o.
nauczyciel / właściciel w Redhood Artstudio s.c.

 

Architekt, projektantka wnętrz i home-stagerka. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej z tytułem mgr inż.arch. Podczas kilkuletniej praktyki zawodowej zdobyła doświadczenie w projektowaniu 

budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Specjalizuje się w projektowaniu budynków proekologicznych, wykorzystujących energię z nasłonecznienia.

Współautorka publikacji o tematyce związanej z wykorzystaniem rozwiązań słonecznych w architekturze mieszkaniowej wielorodzinnej. Jej projekt proekologicznego osiedla na warszawskim Wilanowie, został opublikowany i opisany w książce J. Marchwińskiego ,,Fasady fotowoltaiczne. Technologia PV w architekturze". Jej pasją prócz projektów architektonicznych jest projektowanie wnętrz. Swoją artystyczną duszę wykorzystuje również podczas tworzenia scenografii nieruchomości przeznaczonych do wynajmu i sprzedaży.

 

 

 

 

 

 

paulina

 

PAULINA SZEWCZYK –  rysunek, malarstwo, warsztaty rzeźbiarskie

Absolwentka Grafiki warsztatowej na wydziale Edukacji artystycznej w zakresie sztukn plastycznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Specjalizacja z arteterapii na  wydziale Edukacji artystycznej.  Od kilku lat prowadzi zajęcia plastyczne z zakresu rysunku, malarstwa, rzeźby i arteterapii. Współpracuje z wieloma placówkami artystycznymi. Prywanie interesuje się grafiką, fotografią i filmem. 

 

 

 

 

 

 

 

kasia copy

     KATARZYNA BARSZCZAK – rysunek, malarstwo 

     grafik designer w firmie Adnova
     nauczyciel w Redhood Artstudio s.c
 

     Ukończyła Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im Wojciecha Gersona w Warszawie. Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk, Wydział Grafiki, projektowanie graficzne.

     Na koncie wiele wystaw krajowych i zagranicznych. 

 

t

 

 

 

 

 

 

 

alcia

 

ALICJA JAGODZIŃSKA – warsztaty filmowe i Artcoaching

Absolwentka PWSFTvIT w Łodzi oraz Programu Media Business School w Hiszpanii. Producentka krótkich form m.in. filmu „Czarnowidzka” czy teledysków takich artystów jak Margaret, Sylwia Grzeszczak czy Nergal. Pracowała przy pełnometrażowych produkcjach, kilkunastu filmach krótkometrażowych czy reklamach. Doświadczenie zdobywała także jako koordynator produkcji w międzynarodowej firmie czy w HanWay Films w Londynie- jednej z największych agencji sprzedaży filmów w Europie. Wiele filmów przy których pracowała zdobywało nagrody w Polsce i za granicą, jednak największą z nagród otrzymał film pt „Lokatorki”- zdobywca Studenckiego Oscara 2016. Od niedawna postanowiła dzielić się swoim doświadczeniem m.in w polsko-niemieckim programie „Tender Metropolis”, gdzie również nadzorowała produkcję filmów powstających w ramach programu. Obecnie rozwija projekty pretendujące do bycia jej kinowym debiutem producenckim.