Czym różnią się Nasze lekcje od innych?
Przede wszystkim tym, że prowadzone są w trybie indywidualnym bądź w kameralnych grupach (od 5 do 8 osób) – pozwalającym skupić się bezpośrednio na Uczniu. Na bieżąco pomagamy tworzyć kompozycje, poprawiamy błędy a także radzimy w jaki ciekawy sposób uatrakcyjnić pracę.
NASZA KADRA:
ALEKSANDRA OGÓRKIEWICZ – rysunek, malarstwo, grafika komputerowa i warsztatowa
Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie na kierunku projektowania graficznego, uzyskując tytuł magistra szatuki. Dwukrotnie zdobyła stypendium artystyczne Miasta i Gminy Piaseczno. Od 2010 roku członkini Związku Polskich Artystów Plastyków. Na koncie ponad 50 zbiorowych wystaw krajowych i zagranicznych (m.in: Chiny, Portugalia, Meksyk, Hiszpania, Włochy, Serbia, Niemcy), a także kilka wystaw indywidualnych (m.in: Frederikshavn Kunstmuseum, Dania; Exlibris Gallery in Cracow, Polska; Warszawska Galeria Ekslibrisu; „Ilustracje książkowe i ekslibrisy” Starostwo Powiatowe Piaseczno). Zawodowo pracuje także jako grafik freelancer, jej pasją jest ilustracja cyfrowa, dziecięca i fantasy. Od kilku lat pracuje z dziećmi i dorosłymi prowadząc zajęcia indywidualne z rysunku, malarstwa i grafiki komputerowej. Pod jej kierunkiem dzieci nie tylko uczą się poprawnego rysunku, ale także nabywają pewności siebie, rozwijają wyobraźnię i budują swoją tożsamość artystyczną. Ponieważ jest osobą dosyć młodą, nawiązuję z uczniami lepszy kontakt. Co owocuje bardzo szybko znaczącymi postępami. „Zapraszam osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Dostosuję program do Twoich potrzeb i umiejętności.”
ANNA JASZCZAK – rysunek architektoniczny, rysunek, malarstwo
Architekt, projektantka wnętrz i home-stagerka. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej z tytułem mgr inż.arch. Podczas kilkuletniej praktyki zawodowej zdobyła doświadczenie w projektowaniu
budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Specjalizuje się w projektowaniu budynków proekologicznych, wykorzystujących energię z nasłonecznienia.
Współautorka publikacji o tematyce związanej z wykorzystaniem rozwiązań słonecznych w architekturze mieszkaniowej wielorodzinnej. Jej projekt proekologicznego osiedla na warszawskim Wilanowie, został opublikowany i opisany w książce J. Marchwińskiego ,,Fasady fotowoltaiczne. Technologia PV w architekturze”. Jej pasją prócz projektów architektonicznych jest projektowanie wnętrz. Swoją artystyczną duszę wykorzystuje również podczas tworzenia scenografii nieruchomości przeznaczonych do wynajmu i sprzedaży.